€ EURDown4.033|$ USDUp3.572
חיפוש רגיל חיפוש מתקדם


טיפים לקונה ולמוכר

טיפ 10

הדברים הקטנים- סקרים מוכיחים שקונים פוטנציאליים המבקרים בנכס העומד למכירה, מייחסים חשיבות רבה לאיכות הפרטים הקטנים שהם רואים, לעיצוב של הבית ולמידת הסדר והניקיון. לכן, בין אם אתם מוכרים את הבית על תכולתו ובין אם אתם לוקחים איתכם את הריהוט, נצלו את ההזדמנות ושדרגו את המראה העיצובי על ידי שינוי של פרטים קטנים: הוספת הדום מעניין למרכז הסלון, החלפת ריפוד לספה ואפילו תוספת של כמה כריות מרעננות, יתרמו לתחושה מעניינת ומיוחדת בחלל. הנגיעות הקטנות יכולות לעשות הבדל גדול. למשל, אפשר להחליף בעלות נמוכה את מתגי הבית הסטנדרטיים במתגים מעוצבים במגוון צורות שיתנו תחושה של השקעה וחידוש.

טיפ 9

הפגינו גמישות- נכונות להתגמש במחיר היא אחד מגורמי המפתח להצלחה במכירה מהירה. כשמוכר רוצה שלושה מיליון שקל על הבית, והוא רואה שהוא לא מצליח למכור אותו במחיר הזה, הוא צריך לשקול כמה הוא מוכן לרדת במחיר כדי לזרז את העסקה.

טיפ 8

אל תפריזו - לא צריך להגזים בתיאור המעלות של הבית. המוכר צריך לתת לקונה את התחושה שהבית מדבר בעד עצמו. ציינו את הדברים הטובים בבית, אבל אל תשווקו אותם באגרסיביות. ככל שמפארים את הבית, עלולה להיות תחושה שהמוכר מתאמץ יתר על המידה כדי למכור את הנכס.

טיפ 7

היעזרו בשירותי עורך דין - מומלץ בטרם הרכישה להיעזר בשירותי עורך דין המתמחה בחוזי מקרקעין. עורך דין טוב יידע לשים דגשים על סעיפים אשר יגנו עליכם ועל זכויותיכם. לרוב סעיף העו"ד הוא הראשון עליו מוותרים, או שנעזרים בזה שמציע הקבלן, אך בסופו של דבר, ברגע האמת, הוא החשוב והמשמעותי ביותר בתהליך.

טיפ 6

בדקו את הבטוחות שהקבלן מציע - אל תתפתו לרכוש דירה בתנאים מיוחדים מקבלנים קטנים ולא מוכרים, מבלי לוודא שקיבלתם בטוחות לכספכם כדוגמת ערבויות חוק מכר. קבלן שלא נותן ערבויות ותשלומים על פי חוק המכר,הקפידו לקנות מקבלנים ותיקים עם שם טוב באיזורכם.

טיפ 5

הקצו תקציב סביר להוצאות נוספות - רוכשים רבים שוכחים שמעבר למחיר הדירה ישנן הוצאות נלוות נוספות שאינן נלקחות בחשבון וכשהם נדרשים לשלם אותן הם נכנסים למצוקה כלכלית. חשוב לקחת בחשבון הוצאות נוספות כגון מס רכישה, שכר טרחת עורך דין, תשלומי הצמדה למדד, שיפוץ ושדרוגים בדירה, חיבורי חשמל ועוד.

טיפ 4

מה תקבלו אצל משרד תיווך מקצועי ? - שיטות שיווק מתקדמות - אמינות - סיוע וליווי עד לסגירת העסקה ואחריה - חיסכון בזמן,טרחה וכסף - מאגר ארצי של נכסים ומתעניינים פוטנציאלים. - ניהול משא ומתן וסגירת עסקה על הצד הטוב ביותר.

טיפ 3

אל תזלזלו בתאורה - כשמציגים את הבית, מומלץ לפתוח את התריסים והרשתות, כדי ליצור אווירה פתוחה וחיבור אל החוץ. האור שייכנס דרך הפתחים יגרום להרגשה מרווחת יותר בחדרים, ויתרום לאשליית המרחב והגודל.

טיפ 2

סיור מקדים בבית - מומלץ לערוך סיור מקדים בכל חדרי הבית, לפני שהרוכשים מגיעים, כדי למקסם את התחושה הייחודית של כל חדר ולצמצם את החסרונות. למרות שאתם בוודאי מכירים את הבית שלכם, סיור כזה יזכיר לכם את כל היתרונות של הבית, אותם תוכלו לשווק למבקרים, ויבהיר לכם גם במה לא כדאי להתמקד.

טיפ 1

למה בעצם לפנות למתווך נדל"ן מקצועי ? נכון להיום לא מספיקה רק מודעה באינטרנט או בעיתון כדי למכור לקנות או להשכיר נכס, צריך גם מספיק ניסיון, יכולת וידע על מנת לדעת מהי מודעה מפוברקת או מנופחת. מקצועיות וניסיון המתווך בהכרת השוק והאזור תסייע בקידום העסקה למצב של win-win.
 • 1
 • 2
 • »|

 • פרימיירה
  סניף קריות
  072-2992-555
  שד' הציונות 3, ק.אתא
  סניף כרמיאל
  072-2992-777
  רח' הפלמ"ח 10/4, כרמיאל